Zadzwoń do nas: +48 15 864 23 79 Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: oferty@balkar.pl

Odpowiednio zaprojektowana oraz wykonana hala stalowa może stanowić niezwykle wytrzymałą konstrukcję. Obecnie tworzone tego typu budowle odznaczają się nie tylko nowoczesnym wyglądem i sporą wielkością, ale również niespotykaną funkcjonalnością.

W ostatnim czasie bardzo wiele przedsiębiorstw produkcyjnych i magazynowych zdecydowało się na montaż pasm świetlnych. Tego typu konstrukcje są instalowane nie tylko w nowopowstających budynkach, ale również w przestrzeniach już użytkowanych.

Aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć produkty znajdujące się w magazynie lub proces produkcji, konieczne jest zastosowanie jakościowych pokryć dachowych. Zastosowanie tego typu materiału pozwala na zabezpieczenie nawet bardzo dużej powierzchni hal.

Aby magazynowane w przedsiębiorstwach produkty mogły być składowane w sposób bezpieczny oraz jak najtańszy, konieczne jest zastosowanie najbardziej optymalnych konstrukcji, które z jednej strony są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak mróz, wiatr, deszcz czy śnieg.

Formularz kontaktowy

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dane kontaktowe

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Ul. Towarowa 36
28-200 Staszów, POLSKA

 

Tel. +48 15 864 23 79
Faks: +48 15 864 23 79 wew.21

e-mail: biuro@balkar.pl
e-mail: oferty@balkar.pl

Szybki kontakt

© Copyright© BALKAR Technology Sp. z o.o. 2024
Wdrożenie: Solmedia.pl