Zadzwoń do nas: +48 15 864 23 79 Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: oferty@balkar.pl

Siła doświadczenia

Młodym przedsiębiorcom trudno dziś wejść na rynek, bo wymagania, jakie inwestorzy stawiają wykonawcom są bardzo wysokie. Nawet największy kapitał początkowy nie zastąpi przecież doświadczenia. Nasza firma zbiera je od ponad 30 lat. To dość czasu, aby zgłębić wiedzę, wyeliminować błędy, a co za tym idzie – wypracować pozycję solidnego i rzetelnego wykonawcy. Nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań, których inni nie chcą lub nie są w stanie się podjąć.

 

Czym się zajmujemy?

  • dostawa i montaż systemów dachów płaskich i odwodnień dachowych;
  • dostawa i montaż ścian osłonowych hal w systemie lekkiej zabudowy (np. płyty warstwowe, kasetony stalowe, blachy trapezowe);
  • dostawa i montaż modułów naświetlających (pasma świetlne, klapy przewietrzająco-dymowe, świetliki);
  • produkcja kompletnych pasm świetlnych;
  • produkcja stalowych kasetonów elewacyjnych;
  • obróbki blacharskie;
  • wykonywanie podkonstrukcji stalowych;
  • generalne wykonawstwo hal przemysłowo-handlowych.

 

Jak pracujemy?

Od początku działalności postawiliśmy na rozwój, wychodząc z założenia, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Takie podejście oznacza wysokie zawieszenie sobie poprzeczki już na starcie. Dziś wiemy, że to się opłaciło, bo inaczej nie doszlibyśmy do miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. 

Co konkretnie oznacza dla nas słowo „rozwój”? To przede wszystkim regularne szkolenia, podnoszenie własnych umiejętności i kwalifikacji. To także nowoczesny park maszynowy, sukcesywnie powiększany i modernizowany, aby lepiej i szybciej reagować na potrzeby naszych Klientów. Rozwój to także poszerzanie spektrum własnej działalności i zwiększanie oferty, dzięki czemu możemy kompleksowo realizować różnorodne zlecenia.

 

Co otrzymują od nas Klienci?

Kładziemy nacisk na wysokie standardy działania, które oznaczają wielopłaszczyznową współpracę z Klientem. Rozpoczyna się ona już na etapie rozmów wstępnych i obejmuje wszystkie etapy realizacji zlecenia. Słuchamy uważnie, ale także – jako doświadczony wykonawca – doradzamy i podpowiadamy, jakie warianty będą w danym wypadku najkorzystniejsze. Dzięki temu każdy Klient otrzymuje rozwiązania precyzyjnie skrojone na miarę potrzeb i wymagań. Efekty można sprawdzić w zakładce „Realizacje”, gdzie znajdują się zarówno obiekty wielkopowierzchniowe, wykonane dla znanych firm z branży przemysłowej, jak i mniejsze, dla sieci handlowych oraz średnich i małych zakładów.

 

Z kim współpracujemy?

W ciągu 30 lat działalności zbudowaliśmy szeroką sieć współpracujących z nami dostawców materiałów budowlanych, specjalistycznego sprzętu, a także podwykonawców i biur projektowych. To w znacznej mierze dzięki nim możemy budować własną markę, opierając się na sprawdzonych współpracownikach, produktach i półproduktach. Długofalowa współpraca z dostawcami materiałów budowlanych daje nam też możliwość zaoferowania naszym Klientom cen niższych od rynkowych, co przekłada się na obniżenie finalnego kosztu całej inwestycji.

Formularz kontaktowy

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dane kontaktowe

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Ul. Towarowa 36
28-200 Staszów, POLSKA

 

Tel. +48 15 864 23 79
Faks: +48 15 864 23 79 wew.21

e-mail: biuro@balkar.pl
e-mail: oferty@balkar.pl

Szybki kontakt

© Copyright© BALKAR Technology Sp. z o.o. 2024
Wdrożenie: Solmedia.pl