Zadzwoń do nas: +48 15 864 23 79 Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: oferty@balkar.pl

Breadcrumbs

Aby magazynowane w przedsiębiorstwach produkty mogły być składowane w sposób bezpieczny oraz jak najtańszy, konieczne jest zastosowanie najbardziej optymalnych konstrukcji, które z jednej strony są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak mróz, wiatr, deszcz czy śnieg.

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się hale stalowe, które wyróżniają się tymi wszystkimi parametrami. Mogą stanowić zabudowę nie tylko dla magazynów, ale także przestrzeni produkcyjnych, sal sportowych czy też obiektów handlowych.

Największe zalety hal stalowych

Tego typu konstrukcje są przede wszystkim lekkie. Poszczególne elementy są niewielkich rozmiarów, a całość może zostać sprawnie skręcona, dzięki czemu nie tylko transport, ale i proces montażu jest bezpieczny i bardzo szybki. Niewielka waga elementów składowych powoduje, że dach hali może się rozciągać na bardzo duże powierzchnie bez ryzyka zawalenia. Wystarczy zastosować kilka belek podtrzymujących, aby całość konstrukcji odznaczała się stabilnością i wytrzymałością.

Dzięki nieskomplikowanej budowie hal stalowych, można w nich z łatwością umieścić różnego rodzaju niezbędne akcesoria, jak klimatyzatory, wentylatory, wywietrzniki czy też instalację przeciwpożarową. Bardzo ważną informacją jest fakt, że hale stalowe mogą być na bieżąco przerabiane w taki sposób, aby odpowiadały obecnemu zapotrzebowaniu, dlatego istnieje możliwość rozbudowy przestrzeni magazynowej, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jedną z kluczowych kwestii jest odpowiednie zabezpieczenie stalowych elementów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do tego celu stosuje się specjalne preparaty spowalniające proces korodowania. Bardzo ważną informacją jest fakt, że metalowe konstrukcje można w bardzo łatwy sposób przemalowywać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb, a możliwość wydzielenia osobnej przestrzeni biurowej sprawia, że tego typu obiekty są stosowane przez rosnącą liczbę podmiotów i przedsiębiorstw.

Formularz kontaktowy

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dane kontaktowe

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Ul. Towarowa 36
28-200 Staszów, POLSKA

 

Tel. +48 15 864 23 79
Faks: +48 15 864 23 79 wew.21

e-mail: biuro@balkar.pl
e-mail: oferty@balkar.pl

Szybki kontakt

© Copyright© BALKAR Technology Sp. z o.o. 2022
Wdrożenie: Solmedia.pl