Zadzwoń do nas: +48 15 864 23 79 Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: oferty@balkar.pl

Breadcrumbs

Odpowiednio zaprojektowana oraz wykonana hala stalowa może stanowić niezwykle wytrzymałą konstrukcję. Obecnie tworzone tego typu budowle odznaczają się nie tylko nowoczesnym wyglądem i sporą wielkością, ale również niespotykaną funkcjonalnością.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa, instalacje przeciwpożarowe, a także pełna automatyka – to wszystko sprawia, że już na etapie projektowania warto zwrócić się do firmy potrafiącej w odpowiedni sposób zaimplementować wspomniane systemy do obiektu.

Nie ograniczaj swojej wizji!

Celem firmy Balkar Technology jest stworzenie takich warunków, aby wszelkie pomysły konstrukcyjne oraz technologiczne mogły być w bardzo szybki i łatwy sposób zainstalowane w budynku. Hale stalowe mają bardzo wiele zalet, a jedną z nich jest przede wszystkim możliwość szybkiej budowy. Korzystanie z usług doświadczonego przedsiębiorstwa sprawia, że klient w żadnym momencie realizacji nie musi się ograniczać czy iść na kompromisy. Elementy, takie jak wielkość, kształt, rodzaj zadaszenia, obudowa konstrukcji czy też rodzaj drzwi i bram mogą być wykonane zgodnie z przedstawioną koncepcją klienta.

Budując hale stalowe jesteśmy całkowicie otwarci na sugestie klienta, jednak nie zapominamy o wyposażeniu dodatkowym, które znacząco poprawia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność budynku.

Zaufaj doświadczonej firmie

Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe zlecenia klientów. Wykonujemy hale stalowe, które mogą służyć do celów przemysłowych, magazynowych, sportowych, handlowych oraz rolniczych. Kadra doświadczonych pracowników oraz znajomość rynku budowlanego sprawiają, że w naszej firmie nie ma ukrytych kosztów. Już na etapie wstępnych ustaleń klient otrzymuje pełen kosztorys za materiały oraz wykonaną pracę.

Formularz kontaktowy

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dane kontaktowe

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Ul. Towarowa 36
28-200 Staszów, POLSKA

 

Tel. +48 15 864 23 79
Faks: +48 15 864 23 79 wew.21

e-mail: biuro@balkar.pl
e-mail: oferty@balkar.pl

Szybki kontakt

© Copyright© BALKAR Technology Sp. z o.o. 2022
Wdrożenie: Solmedia.pl