Zadzwoń do nas: +48 15 864 23 79 Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: oferty@balkar.pl

Breadcrumbs

W ostatnim czasie bardzo wiele przedsiębiorstw produkcyjnych i magazynowych zdecydowało się na montaż pasm świetlnych. Tego typu konstrukcje są instalowane nie tylko w nowopowstających budynkach, ale również w przestrzeniach już użytkowanych. Świetliki są dostępne w różnych konfiguracjach, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do wielu budynków oraz kształtów dachu. Dzięki jakościowemu wykonaniu oraz zabezpieczeniu przed korozją, pasma świetlne mogą być użytkowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak eksploatacji i zużycia.

Pasma świetlne - zalety

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest ekologia. Dopływ dużej dawki światła słonecznego sprawia, że użytkowanie lamp i świetlówek przez większą część dnia jest zbędne, co pozytywnie wpływa na środowisko, ale i na finanse firmy. Produkty o jakich mowa często wykonane są z bardzo wytrzymałego poliwęglanu zabezpieczonego wkładką NRO, dzięki której ograniczymy potencjalne rozprzestrzenianie ognia.

Na uwagę zasługuje fakt, że w nowoczesnych konstrukcjach naświetleń montowane są wysokiej jakości podzespoły, jak na przykład uszczelki, które nie pozwalają na tworzenie się przecieków oraz które chronią przed wydostawaniem się hałasu na zewnątrz hali.

Dodatkowe wyposażenie pasm świetlnych

Pasma świetlne, jakie montowane są w dachach różnego rodzaju budynków mogą być wyposażone w szereg bardzo przydatnych instalacji, jak na przykład klapy dymowe. Otwierane za pomocą pilota są często połączone na przykład z stacją pogody, natryskami lub alarmem przeciwpożarowym. To, co jest szczególnie niebezpieczne podczas pojawienia się ognia, to ryzyko zapalenia się dymu, dlatego zadaniem klap jest szybkie odprowadzenie go poza budynek. Choć wydaje się, że inwestycja w pasma świetlne jest sporym wydatkiem, to funkcjonalność sprawia, że ich zakup może się zwrócić w niezwykle krótkim czasie.

Formularz kontaktowy

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dane kontaktowe

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Ul. Towarowa 36
28-200 Staszów, POLSKA

 

Tel. +48 15 864 23 79
Faks: +48 15 864 23 79 wew.21

e-mail: biuro@balkar.pl
e-mail: oferty@balkar.pl

Szybki kontakt

© Copyright© BALKAR Technology Sp. z o.o. 2022
Wdrożenie: Solmedia.pl