W czasach, w których o konkurencyjności każdej profesjonalnie zarządzanej firmy świadczy nie tylko jej zysk, ale również wypracowane oszczędności, wybór profesjonalnego i rzetelnego wykonawcy obiektów przemysłowych i handlowych jest jedną z kluczowych decyzji. Zastosowanie odpowiednich systemów i technologii oraz ich właściwy montaż zapewni Państwa firmie ich efektywne i ekonomiczne użytkowanie przez długie lata.

Firma Balkar Technology oferuje Klientom w całej Polsce kompleksowe, sprawdzone rozwiązania obejmujące dostawę i montaż systemów dachów płaskich, odwodnień dachowych, ścian osłonowych hal w systemie lekkiej zabudowy, modułów naświetlających, obróbek blacharskich oraz konstrukcji stalowych. Zajmujemy się również generalnym wykonawstwem hal przemysłowo-handlowych. Naszą markę zbudowaliśmy na najwyższej jakości usług. Staliśmy się firmą, której powierza się najtrudniejsze i najbardziej odpowiedzialne zadania wykonawcze. Realizujemy projekty zarówno dla uznanych firm z branży przemysłowej, jak również dla sieci handlowych. Nasze systemy obsługują obiekty mniejsze i wielkopowierzchniowe.

Od 26 lat naszą wiodącą specjalizacją jest montaż nowoczesnych systemów dachowych oraz ścian osłonowych. Strategia naszej firmy zakłada jednak stałe zdobywanie nowych kompetencji i zapewnienie naszym Klientom coraz większego zakresu komplementarnych usług. Nowe pola naszej działalności utrzymujemy na najwyższym poziomie dzięki wypracowanym przez lata standardom naszej pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku pozwoliły nam nawiązać bliską współpracę z największymi i najbardziej zaufanymi dostawcami materiałów budowlanych oraz sprzętu specjalistycznego. Mamy również doskonałe kontakty wśród podwykonawców branżowych oraz biur projektowych. Dzięki takiemu zapleczu jesteśmy firmą elastycznie reagującą na potrzeby rynku.

 

Unia Europejska